MICRO TECH 05
Perfektní kombinace moderní a osvědčené technologie. Microtech string-systém – sweet spot rakety, je umístěn do horní třetiny hlavy rakety, a umožňuje tak zvýšenou kontrolu úderu. CUBE technologie dává rámu nezbytnou pevnost a víc vlastní dynamiky.
Charakteristika
| Kód | 33295 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | karbon |
| Váha | 87g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do gripu |
| Rám | tuhý |
| Výplet | Core 68 black / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální a turnajoví hráči |
| Doporučuje | |
| Přednosti rakety | MICROTECH technologie – kontrola a dynamika zároveň |
