
BDM. VÝPLET OS/66
Charakteristika
| Kód | |
| Barva | černá, bílá, modrá |
| Délka | 200 m/10 m |
| Průměr vlákna | 0,66 mm |

BDM. VÝPLET CORE 68
Charakteristika
| Kód | 53730/53740 |
| Barva | bílá |
| Délka | 200 m/10 m |
| Průměr vlákna | 0,70 mm |

BDM. VÝPLET RS MX 1
MX 1 je nylonové multivlákno s dobrou kvalitou a extrémní výdrží
Charakteristika
| Kód | |
| Barva | bílá |
| Délka | 200 m |
| Průměr vlákna | 0,80 mm |