
SQ VÝPLET SQ X9
Vysoce kvalitní výplet OLIVER SQ X9 je dokonalou kombinací hratelnosti a trvanlivosti, jeho strukturovaný povrch zajišťuje výjimečnou kontrolu nad míčem.
Charakteristika
| Kód | 53730/53740 |
| Barva | černá |
| Délka | 200 m/11 m |
| Průměr vlákna | 1,25 mm |

SQ VÝPLET SQ X5
Vysoce kvalitní výplet OLIVER SQ X5 je dokonalou kombinací hratelnosti a trvanlivosti, jeho strukturovaný povrch zajišťuje výjimečnou kontrolu nad míčem.
Charakteristika
| Kód | 53730/53740 |
| Barva | černá- zelená |
| Délka | 200 m/11 m |
| Průměr vlákna | 1,25 mm |

SQ VÝPLET SQ X5
Vysoce kvalitní výplet OLIVER SQ X5 je dokonalou kombinací hratelnosti a trvanlivosti, jeho strukturovaný povrch zajišťuje výjimečnou kontrolu nad míčem.
Charakteristika
| Kód | 53730/53740 |
| Barva | černá- šedá |
| Délka | 200 m/11 m |
| Průměr vlákna | 1,25 mm |

SQ VÝPLET MX1 F8
Výplet OLIVER MX 1 F8 je kombinací kvality a odolnosti.
Charakteristika
| Kód | 53711 |
| Barva | bílá |
| Délka | 200 m |
| Průměr vlákna | 1,30 mm |