Squashové výplety

Doporučení OLIVER:  při výběru squashového výpletu vždy spoléhejte na pravidlo, že čím je průměr vlákna nižší, tím větší síly a razance úderu bude možné dosáhnout. Současně se však také zkracuje jeho reálná trvanlivost. Raketa vypletená vláknem s tenčím průměrem umožňuje více rotace a razantnější hru, naopak s raketou se silnějším průměrem dosáhnete méně rotace a více kontroly.

SQ VÝPLET MX 1 F8

Výplet OLIVER MX 1 F8 je kombinací kvality a odolnosti.

Více informací...

SQ VÝPLET X9

Vysoce kvalitní výplet OLIVER SQ X9 je dokonalou kombinací hratelnosti a trvanlivosti, jeho strukturovaný povrch zajišťuje výjimečnou kontrolu nad míčem.

Více informací...

SQ VÝPLET SQ X7

Výplet OLIVER SQ X7 je dokonalou kombinací hratelnosti a trvanlivosti, jeho strukturovaný povrch zajišťuje výjimečnou kontrolu nad míčem.

Více informací...

  

Squashové doplňky

SQUASHOVÝ OBAL

Squashové obaly OLIVER – pouzdro slouží jako ochrana rakety, celoobaly mají nastavitelný popruh pro pohodlné nošení přes rameno.

Více informací...

SPORTOVNÍ BRÝLE

Pohodlné a lehké sportovní brýle OLIVER v několika barevných variantách, dokonalá ochrana při hře, standartní velikost.

Více informací...

SQUASHOVÉ BRÝLE

Pohodlné a lehké squashové brýle OLIVER vyrobené pro squashovou hru, poskytují dokonalou ochranu a jsou vysoce odolné, standartní velikost.

Více informací...

OCHRANNÁ PÁSKA

Samolepicí ochranná páska OLIVER pro dokonalou ochranu hlavy raket na squash a tenis.

Více informací...

BUMPER (PLASTOVÝ KRYT)

Ochrana squashové hlavy raket OLIVER, k dispozici pro všechny modely sq raket OLIVER (i pro starší modely).

Více informací...

 

Doporučení OLIVER: vypleteme/přepleteme Vaši squashovou raketu OLIVER dle Vašich požadavků za velmi výhodnou cenu, kontaktuje nás email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel.: 603 722 000.