METAX 70
Charakteristika
| Kód | 33074 |
| Materiál | HMG |
| Barva | černá – rúžová |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | flexibilní |
| Výplet | MX 1/ 8-9kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Přednosti rakety | všestrannost, síla |
Charakteristika
| Kód | 33074 |
| Materiál | HMG |
| Barva | černá – rúžová |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | flexibilní |
| Výplet | MX 1/ 8-9kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Přednosti rakety | všestrannost, síla |