VISION SILVER
Nástupce velmi úspěšné VISION řady, velmi lehký kevlarový a metakarbonový rám. CUBE technologie garantuje velkou pevnost a vícevlnitá konstrukce zaručuje větší přesnost strun. Specifické vlastnosti této rakety jsou vhodné pro všechny agresivnější hráče, kteří tvoří sílu hry svojí perfektní technikou a přikládají důležitost kontrole úderů.
Charakteristika
| Kód | 33286 |
| Materiál | MC / HMG |
| Barva | černá – stříbrná |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | tuhý |
| Výplet | MX 1 / 9,5 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Síla, dynamičnost, rychlost, kontrola |
