MORPH S5
Lehká hlava rámu vyrobena HCT technologií. Velice ovladatelná a dovíl Vám za malého úsilí zahrát velice rychlý míč.
Charakteristika
| Kód | 33055 |
| Materiál | HybridCarbon |
| Barva | modrá – černá |
| Váha | 91g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-10 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | začátečníci, lehce pokročilí |
| Přednosti rakety | ovladatelnost |
