MATRIX S4
Velmi odolný rám, který má vyvážení do lehčí hlavy, je navržen pro hráče, kteří chtějí dobrou kontrolu a rychlost míče.
Charakteristika
| Kód | 33056 |
| Materiál | HybridCarbon |
| Barva | modrá – oranžová |
| Váha | 91g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně tuhý |
| Výplet | MX 1 / 8-10 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci, lehce pokročilí |
| Přednosti rakety | Cena x výkon. |
