SUPRALIGHT S3.2 Speed
V řadě již druhá superlightka se také vyznačuje velmi lehkou váhou, která je docílena především úzkému profilu rámu. Raketa je vhodná pro rychlou a dynamickou hru.
Charakteristika
| Kód | 33169 |
| Materiál | MC/Nano-Eplon |
| Barva | grafit – modrá |
| Váha | 84g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do gripu |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-10 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Rychlost a dynamičnost. |
