STRONG 500
Pevná a robustní raketa s vysokou odolností je ideální volbou pro rekreační hru a pro potřeby školní výuky.
Charakteristika
| Kód | 33015 |
| Materiál | Alu / Stahl |
| Barva | oranžová – bílá |
| Váha | 98 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci, školní skupiny |
| Přednosti rakety | Pevnost a odolnost. |
