
SPIDER
Novinka 2015/2016
Lehká špičková raketa v metakarbonovém provedení. Velmi snadno ovladatelná a nejlepší možné odpružení je zajištěno Front-CAP systémem. Hráč získá pocit dokonalého úderu za malého úsilí.
Charakteristika
| Kód | 33036 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | neonzelená – černá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | středně pružná |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | skvělé odpružení, příznivá váha, ovladatelnost |