SPEKTROS 300
Levná univerzální raketa se přizpůsobí každému hráči. Poskytuje míčku optimální rychlost a výbornou kontrolu.
Charakteristika
| Kód | 3315 |
| Materiál | HMG / T700 |
| Barva | černá – žlutá – oranžová |
| Váha | 88 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Doporučuje | R. Dong – UBC MA |
| Přednosti rakety | Univerzální raketa. Optimální rychlost míčku a výborná kontrola. |
