POWER P-800
Lehká univerzální raketa vyrobená technologií T-40. Systém Metric Front Cap účinně tlumí nežádoucí vibrace a dodává míčku potřebnou rychlost.
Charakteristika
| Kód | 33143 |
| Materiál | Microcarbon |
| Barva | bílá – modrá |
| Váha | 85 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Přednosti rakety | Velmi nízká hmotnost. Snadná ovladatelnost. Ideální raketa pro dynamickou hru. |
