NO DESIGN MMXV
Novinka Oliveru, která poteší každého pokročilého, turnajového a profesionálního hráče. Raketa NO DESIGN, je elegantní, stylová raketa, která padne do ruky každému. „Tahle raketa je opravdovou třešničkou na dortu OLIVERU“, tvrdí Lukáš Holub (juniorský bdmt reprezentant). Raketa je středně tuhá, váží pouhých 88g, vyvážená na střed. Kombinace použitého materiálu Metacarbon/Nano-Epolon a specifické parametry této rakety dají každému úderu velkou dynamiku, ale zároveň hráč má i dokonalý cit v ruce.
Charakteristika
| Kód | 31125 |
| Materiál | Metacarbon/Nano-Epolon |
| Barva | černá – žlutá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně tuhá |
| Výplet | MX 1 / 9,5 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety |
Rychlost, pevnost, odolnost, dynamika |
TUTO RAKETU DOPORUČUJE LUKÁŠ HOLUB:
JAK JSI S RAKETOU SPOKOJEN: Od prvního úderu velmi spokojen
PROČ DOPORUČUJEŠ RAKETU NO DESIGN?: raketa je dokonale ovladatelná a pozoruhodně lehká, má ty nejlepší herní vlastnosti.

