MICRO TECH 06
Perfektní kombinace moderní a osvědčené technologie. Microtech string-systém – sweet spot rakety, je umístěn do horní třetiny hlavy rakety, a umožňuje tak zvýšenou kontrolu úderu. CUBE technologie dává rámu nezbytnou pevnost a víc vlastní dynamiky.
Charakteristika
| Kód | 33296 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | bílá |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | Core 68 black / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální a turnajoví hráči |
| Doporučuje | Alan Erben – TSG Dossenheim |
| Přednosti rakety | MICROTECH technologie – kontrola a dynamika zároveň |
