GRAVITY
Novinka 2015/2016
Velmi lehká a ovladatelná raketa, kterou si velice rychle oblíbí všichni hráči. Flexibilní ve shaftu a lehké vyvažení do hlavy – to vše zajišťuje více síly. Easy to play!
Charakteristika
| Kód | 33035 |
| Materiál | MC HMG |
| Barva | oranžová – černá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | středně pružná |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | síla, olvadatelnost, malá váha |
