FRESH 6.0
Lehká ovladatelnost rakety, pružný shaft dodávající úderům více energie a vysoká trvanlivost zaručují velkou oblibu u začínajících hráčů.
Charakteristika
| Kód | 33194 |
| Materiál | Composite |
| Barva | čerená – bílá – černá |
| Váha | 92 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 7 -8 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci |
| Přednosti rakety | Ovladatelnost a pružný shaft. |
