
POWER PX5
Stabilní rám rakety se středně pružným shaftem dodávající úderům vysokou razanci je ideální volbou pro začínající a středně pokročilé hráče.
Charakteristika
| Kód | 33149 |
| Materiál | HMG/MC |
| Barva | modrá – bílá |
| Váha | 88 g +- 3 g |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | mírně pokročilí |
| Přednosti rakety | Středně pružný shaft umožňuje hráči optimálně kontrolovat míček. |