FLEXTER TX
Lehká univerzální raketa vyrobená technologií T-40. Systém Metric Front Cap účinně tlumí nežádoucí vibrace a dodává míčku potřebnou rychlost.
Charakteristika
| Kód | 33177 |
| Materiál | HMG / T700 |
| Barva | černá – stříbrná |
| Váha | 86 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Přednosti rakety | Snadno ovladatelná raketa. Ideální kompromis mezi razantními a technickými údery. |
