FAT SMASH 4.0
Kompozitový rám s větší hlavou rakety a pružným shaftem je ideální volbou pro začátečníky.
Charakteristika
| Kód | 33139 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | černá zelená |
| Váha | 84 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Přednosti rakety | „Raketu mohu vřele doporučit mladistvým hráčům. Nejlepší poměr cena/výkon.“ Manfred Ernst Coach PTSV Rosenheim |
