EPLON X9
NANOEPOLON technologie kombinuje zvětšený sweet-spot s přidanou silou rakety, bez jakéhokoliv navýšení váhy rámu. EPOLON X9 s úzkou, aero-oválnou částí vytváří velmi jistý a pohodlný pocit. Kvůli specifickým vlastnostem EPOLON je ideální pro všechny a deblové hráče, hledající kombinaci síly a rychlosti.
Charakteristika
| Kód | 33264 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | černá – bílý |
| Váha | 86g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně tuhý |
| Výplet | Core 68 black / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | „Raketa dává úžasný pocit ze hry na kurtě!“ Carla Nelte TV Refrath; „Výborná lehká raketa pro perfektní drive i cit na síti“ Peter Käsbauer, PTSV Rossenheim |
