
EPLON X9.1
Novinka 2015/2016
Velice oblíbené rakety EPLON se rozrostou novou sezónu hned o dva modely. Eplon 9.1 je jedním z nich. Opět se opakuje osvěčená NANOEPLONOVÁ technologie, která dokáže zvětšit sweetspot rakety a zároveň si drží sílu úderu bez žádného navýšení váhy rámu. Úzký, aerodynamický rám Vám zajistí jistotu každého švihu. Perfektní kombinace síly a aerodynamiky!
Charakteristika
| Kód | 33258 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | kompozit – bílá |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně tuhý |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | Přesnost, ovladatelnost, balance |