
ENTREX 60
Novinka 2015/2016
Inovace OLIVER
Naprostá novinka Oliver – AERO konstrukce, perfektní zaoblení. Díky této konstrukci raketa nabízí skvělou rychlost ale zároveň přesnost. Měkké průchodky absorbují vibrace a oceníte to hlavně při delších výměnách. Tato raketa je je idealní volba pro hráče, kteří rádi hrají rychle, tvrdě ale zároveň chtějí co nejpreciznější údery.
Charakteristika
| Kód | 33300 |
| Materiál | Braided Eplon |
| Barva | modrá – černá – bílá |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | tuhý |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | rychlost, dynamika, přesnost, měkké průchodky – tlumení vibrací |