ENTREX 100
Novinka 2016/2017
Inovace OLIVER
AERO design je oválný – aerodynamický profil rakety, který umožní za stejného úsilí dosáhnout větší rychlosti a razance ve hře. Měkké průchodky Vám dají velmi pohodlnou zpětnou vazbu, kterou oceníte především v delších výměnách, kdy poznáte jak raketa šetří Vaší ruku. Raketa je ideální pro hráče kteří chtějí odpalovat rychle, tvrdě s razancí.
Charakteristika
| Kód | 33298 |
| Materiál | Braided Eplon |
| Barva | oranžová – černá – bílá |
| Váha | 91g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | velmi tuhý |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | razance, rychlost |