ENERGETIC K19
Konvexní a konkávní tvar hlavy rakety udržuje lepší napětí výpletu a zvětšuje sweet-spot.
Charakteristika
Umožňuje rychlou a dynamickou hru po celou dobu turnaje.
| Kód | 33253 |
| Materiál | Metacarbon / Eplon |
| Barva | bílá – oranžová |
| Váha | 84g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Tato raketa přinese do vaší hry více razance. |
