DYNAMIC 80
Lehká raketa vyrobena z Metacarbonu a Nano-Tecu. Velmi dobře ovladatelná a chlubí se perfektními tlumícími vlastnostmi. Dosáhnete větší rychlosti a výkonu za malého úsilí.
Charakteristika
| Kód | 33267 |
| Materiál | Metacarbon/Nano-Tec |
| Barva | černá – bílá – oranžová |
| Váha | 88g |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | komfort |
