ENERGETIC K21
Raketa je inovována o dvakrát modelovanou hlavu: konkávní a konvexní pro nejlepší kroucení a větší sweetspot. Ideální raketa, pro hráče, kteří chtějí do hry přinést více síly.
Charakteristika
| Kód | 33254 |
| Materiál | Metacarbon / Eplon |
| Barva | černá – modrá |
| Váha | 89g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Tato raketa přinese do vaší hry více razance. |
