eN-TRON 600
AERO design rakety je založen na oválném aerodynamickém rámu, který dovoluje více útočnou hru za stejného úsilí. Jemné průchodky zaručují jemnou odezvu, redukují vibrace a raketa celkově působí velice šetrným dojmem k ruce při delších výměnách. Nová generace epolonových raket je ideální pro méně agresivní hráče, kteří chtějí z rakety získat silnější údery a nemít ji pod kontrolou.
Charakteristika
| Kód | 33279 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | žlutá – černá |
| Váha | 89g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | Core 68 black / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | <strong„Ze všeho nejdřív ohromná pochvala, Nikdy bych nevěřil, že se dá zlepšit hra tak rychle jen díky nové raketě J“ Randy Romer, FSV Schwenningen |
