E-MAX 88
Kompozitový rám s větší hlavou rakety a pružným shaftem je ideální volbou pro začátečníky.
Charakteristika
| Kód | 33128 |
| Materiál | Composite |
| Barva | bílá – černá |
| Váha | 92 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 7 -8 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci |
| Přednosti rakety | Zvětšená hlava rakety a pružný shaft. |
