E-MAX 200
Stabilní rám rakety s pružným shaftem dodávající úderům vysokou razanci je ideální volbou pro začínající hráče.
Charakteristika
| Kód | 33192 |
| Materiál | Composite |
| Barva | zelená – bílá – černá |
| Váha | 92 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci |
| Přednosti rakety | Stabilní rám, pružný shaft. |
