
DELTA 5
Novinka 2015/2016
Model Delta 5 je nejnovějším přírustkem do profesionální řady raket Oliver. Tak jako u předchozích DELT zde máme kombinaci nové technologie „Delta“ rámu s velmi osvěčenou Nano-Eplonovou technologií. Deltě 5 nechybí vysoká pevnost, snadná ovladatelnost a jistota v ruce při každém úderu.
Charakteristika
| Kód | 33292 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | šervená – bílá |
| Váha | 87g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | pevnost, ovladatelnost, přesnost |