DELTA 3
Delta série raket je kombinace nově vyvinutým Delta tvarem s příčným průřezem a zažitou NANO-EPOLONOVOU technologií. Struktura rakety je charakterizována velkou pevností a zaručuje perfektní pocit, velmi lehkou kontrolu nad každým úderem. Raketa, kvůli její přesné specifikaci je tedy určena pro agresivní hráče, kteří potřebují snáze ovladatelnou raketu pro přesnou hru.
Charakteristika
| Kód | 33262 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | černá – bílá – stříbrná |
| Váha | 87g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | tuhý |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Útočná raketa, skvělá aerodynamika, tuhý krk pro perfektní přesnost. |
