DELTA 2
Delta série raket je kombinace nově vyvinutým Delta tvarem s příčným průřezem a zažitou NANO-EPOLONOVOU technologií. Struktura rakety je charakterizována velkou pevností a zaručuje perfektní pocit, velmi lehkou kontrolu nad každým úderem. Raketa, kvůli její přesné specifikaci je tedy určena pro méně agresivní hráče, kteří mají rádi sílu rakety s zakládají si na rychlé ovladatelnosti a rychlé hře.
Charakteristika
| Kód | 33290 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | grafit – bílá – červená |
| Váha | 87g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | „Toto je velmi rychlá raketa, která hraje velmi silné a účinné smeče! Jsem velice rád za svojí volbu!“, Do-Hyun Quak, TV Hofheim |
