CGS 3.2
Zlepšete svůj výkon pomocí wawe-power technologie. Robustní, přesto lehký rám poskytuje vysokou razanci úderů a vynikající kontrolu nad míčkem.
Charakteristika
| Kód | 33170 |
| Materiál | Hybrid Carbon |
| Barva | bronzová – bílá |
| Váha | 90 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci a mírně pokročilí hráči |
| Přednosti rakety | Univerzální raketa, komfortní a zároveň dynamická. |
