POWER P-950
Lehká všestranná raketa vyrobená technologii T-40. Systém Metric Front Cap podporuje nejvyšší rychlost míče a nejlepší možné tlumení. Nástupce oceněného POWER P800.
Charakteristika
| Kód | 33265 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | bílá – červená |
| Váha | 87,5g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | středne tuhá |
| Výplet | MX 1/ 8-9kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Přednosti rakety | síla |