
E-MAX C6
Stabilní rám rakety, formovaná větší hlava. Rám pro větší sílu. Ideální raketa pro začínající hráče.
Charakteristika
| Kód | 33174 |
| Materiál | Composite |
| Barva | oranžová – černá |
| Váha | 92 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně tuhý |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci |
| Přednosti rakety | Stabilní rám, cena |