
SPEED GTS 307
Tento lehký všestranný rám se vyznačuje svou výbornou ovladatelností. Pružný rám do Vaši hry přinese potřebnou sílu, kterou pocítíte hned po prvním úderu.
Charakteristika
| Kód | 33054 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | bílá – černá – modrá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-10 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | ovladatelnost, síla |