SPEED GTS 309
Všestranný rám zaujme především svojí ovladatelností. Pružný shaft Vás podpoří a dodá Vaši hře sílu.
Charakteristika
| Kód | 33057 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | bílá – černá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-10 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Rychlost a dynamičnost. |
