NEXUS PRO
Úzký profil turnajové rakety NEXUS PRO s tlumícím systémem. Středně pružný rám přináší do hry rychlost a sílu, kterou potřebuješ ve svoji hře.
Charakteristika
| Kód | 33058 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | černá -bílá |
| Váha | 87g |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | síla, rychlost |
