
¨
DELTA 7
Novinka 2016/2017
Model Delta 7 je nejnovějším přírůstkem do profesionální řady raket Oliver. Tak jako u předchozích DELT zde máme kombinaci nové technologie „Delta“ rámu s velmi osvědčenou Nano-Eplonovou technologií. Deltu 7 je pro agresivní hráče, kteří jsou schopni hrát velmi dynamicky, díky jejich dobré technice.
Charakteristika
| Kód | 33293 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | černá – bílá |
| Váha | 90g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | do hlavy |
| Rám | velmi tuhý |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | energičnost, přesnost |