PLASMA TX5 RDS
OLIVER BADMINTON PREMIERE
První a jediná raketa na badminton v Evropě, která je vybavena systémem RDS. Hodnocení rychlosti, stylu hry, typy úderů a další, to vše v realném čase do Vašeho smartphonu.
Charakteristika
| Kód | 33030 |
| Materiál | NANO-EPLON |
| Barva | černá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do gripu |
| Rám | středně pružná |
| Výplet | MX 1 / 9,5 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety |
RDS |