
EPLON X10
Novinka 2015/2016
Druhou novinkou v sérii EPLON pro nadcházející sezónu je raketa EPLON X10. Pro tyto rakety je typická zúžená hlava, která ale díky technologii NANOEPLON má zvětšený sweetspot a perfektní aerodynamické vlastnosti. Tato raketa padne díky jejím specifickým vlastnostem do ruky každému a ihned po pár úderech bude mít pocit naprosto pohodlné hry. Eplon 10 je raketa s tuhým shaftem pro maximální kontrolu míče, ale i přesto se může chlubit dynamikou a to pro výše popsaný zvětšený sweetspot v kombinaci s vyvážením lehce do hlavy.
Charakteristika
| Kód | 33259 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | červená – bílá |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | lehce do hlavy |
| Rám | extra tuhý |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | maximalní přesnost, dynamika, a aerodynamičnost – pohodlnost |