
EXTREME 79
Novinka 2015/2016
Díky velké popularitě raket extreme 75 máme pro nadcházející sezónu sestru v podobě rakety EXTREME 79. Tak jako předchozí raketa se vyznačuje příznačně malou váhou. Rám má integrovaný karbonový shaft. Je velice ovladatelná, enormně přesná a propůjčuje hráči pocit síly, pohodlí a kontorly.
Charakteristika
| Kód | 33289 |
| Materiál | Metacarbon / Nano-Eplon |
| Barva | carbon |
| Váha | 75g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | tuhý |
| Výplet | Core 68 black / 8 – 9 kg |
| Délka | 672 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Lehkost, dvojí materiál, pevnost, kontrola, dynamika |