TRITEC 300
Velmi snadno ovladatelná raketa, umožňující výbornou kontrolu nad Vašimi údery.
Charakteristika
| Kód | 33116 |
| Materiál | 100% HMG |
| Barva | žlutá |
| Váha | 87 g +- 3 g |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | mírně pokročilí |
| Přednosti rakety | Ovladatelnost, přesnost. |
