VISION GREEN
Pokračovatel oblíbené řady Vision uspokojí ty nejnáročnější pokročilé a turnajové hráče.
Charakteristika
| Kód | 33287 |
| Materiál | MC/Nano Eplon |
| Barva | černá – zelená |
| Váha | 88 g +- 3 g |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Ovladatelnost, krátký rychlý švih při drivech. |
