FRESH 5000
Stabilní rám rakety s pružným shaftem dodávající úderům vysokou razanci je ideální volbou pro začínající hráče.
Charakteristika
| Kód | 33149 |
| Materiál | Composite |
| Barva | černá – modrá |
| Váha | 95 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | začátečníci |
| Přednosti rakety | Integrovaný systém T-piece a grafitový shaft dodává úderům potřebnou razanci. |
