EN PROJECT 3000
Univerzální a velmi lehká raketa s pružným shaftem dodává míčku optimální rychlost a dostatečnou kontrolu.
Charakteristika
| Kód | 33167 |
| Materiál | HMG |
| Barva | bílá – červená |
| Váha | 89 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | kluboví hráči |
| Přednosti rakety | Univerzální raketa pro ambiciózní hráče. |
