POWER P-950
Lehká univerzální raketa vyrobená technologií T-40. Systém Metric Front Cap účinně tlumí nežádoucí vibrace a dodává míčku potřebnou rychlost.
Charakteristika
| Kód | 33265 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | bílá – červená |
| Váha | 87,5 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | pokročilí a kluboví hráči |
| Přednosti rakety | Metric Front Cap systém pro tlumení vibrací. |
