TITANIUM 3
Rám z vysoce modulovaného grafitu s přídavkem titanu uspokojí hráče s nejvyššími nároky. Tvar hlavy ISO-TEC poskytuje rozšířený sweet-spot pro maximální zrychlení.
Charakteristika
| Kód | 39013 |
| Materiál | HMG / Titanium |
| Barva | modrá – stříbrná |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | kluboví a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Hlava rakety ve tvaru ISO-TEC s rozšířeným sweet-spotem. |
