
T50 POWER
Ideální raketa pro dynamické hráče. Velmi tenký shaft rakety vyrobený STGD technologií a průřez rámu ve tvaru CUBE poskytuje míčku nejvyšší možnou rychlost.
Charakteristika
| Kód | 33256 |
| Materiál | MC Eplon |
| Barva | černá – bílá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně pružný |
| Výplet | MX 1 / 10 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | „Pro mě ideální raketa. Velmi lehká a vyvážená mírně do hlavy.“ Michael Teuber – TSV Freystadt „Vždy jsem hrál s T50 Power. Nejlepší raketa pro útočnou hru.“ Jens Kamburg TV Wehen |